حریم خصوصی

/حریم خصوصی
حریم خصوصی۱۳۹۸/۶/۳ ،۲۳:۵۸:۳۵ +۰۰:۰۰

حریم خصوصی پیک فردیس:

پیک فردیس با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی مشتریان قائل است، برای خرید،ثبت نظرو یا استفاده از برخی امکانات پیک فردیس اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

 برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گروه تجارت الکترونیک پیک فردیس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرآیند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما  از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پیک فردیس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین پیک فردیس ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند از طریق ارسال ایمیل درخواست عدم دریافت خبرنامه ها رابه پشتیبانی پیک فردیس ارسال نمایند. عدم اقدام جهت درخواست، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که 36518359-026 شماره‌ایی است که پیک فردیس از طریق آن با  کاربران و مشتریان خود تماس گرفته و

هرگونه تماس تحت عنوان پیک فردیس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پیک فردیس است و در صورت دریافت چنین تماسی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Peykfardis@gmail.com اطلاع دهید.

 

پیک فردیس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پیک فردیس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت پیک فردیس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌ به پیک فردیس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

نحوه پرداخت :

تنها خریدهای آنلاین از وب سایت و واریز وجه شماره کارت و حساب سرکارخانم سرداری مطابق تصویر ذیل بعنوان مدیریت پیک فردیس مورد قبول می باشد . 

هرگونه واریز وجه به حساب های دیگر افراد یا شرکت ها و حتی پرسنل و کارشناسان پیک فردیس ممنوع می باشد.  

 

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌ توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پیک فردیس را از خود سلب می‌کند. پیک فردیس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پیک فردیس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که پیک فردیس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پیک فردیس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و پیک فردیس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

پیک فردیس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مشتریان فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید. 

تلفن تماس: 36518359-026

آدرس ایمیل: Peykfardis@gmail.com

 

ارتباط با ما

تلفن: 02636518359