درباره پیک فردیس

/درباره پیک فردیس
درباره پیک فردیس۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ،۰۳:۵۲:۵۴ +۰۰:۰۰
Rate this post

پیک فردیس

قبل از هرچیز ابتدا معنی تبلیغات رو بررسی می کنیم و برای  درک مفهوم تبلیغات و این امر مهم در تجارت امروز ابتدا به معانی آن می پردازیم : تبلیغات به انگلیسی(Advertising) به فرانسوی (Publicité) تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد و در ارتباط و تعامل با دیگر افراد جامعه اتفاق خواهد افتاد ، یا به عبارت دیگر هر عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار را از تولید محصول خود آگاه کند و این آگاهی دادن  با روش‌های مختلف قابل  انجام می‌باشد.

آگهی به مطالبی گفته می‌شود که از جانب فرد یا دستگاهی برای آگاه کردن عموم مردم تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد. آگهی‌ها می‌توانند چاپی یا غیر چاپی باشند. همچنین از نظر مالکیت می‌توانند به دو گروه دولتی و غیردولتی تقسیم گردند. آگهی انحصار وراثت، ابلاغیه، احضاریه، آگهی مزایده و آگهی استخدام نمونه‌هایی از آگهی‌های دولتی هستند.

در اینجا ما به تبلیغات در دنیای مجازی گسترده می پردازیم  و همه ی ما می دانیم که برای تداوم کسب و کار، تبلیغات هدفمند نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .

ما توانسته ایم با استفاده از نیروی جوانان و بکارگیری  دانش تیم فنی تخصصی وتلفیق  گروه گرافیک و طراحان وب و گروه فناری اطلاعات در یک تیم قوی تر و قدرتمند با عنوان گروه تجارت الکترونیک”پیک فردیس” را پدید آوریم،تا علاوه بر ارائه خدمات بهتر به جهت تیم ورک کارکردن ، فرصت مناسبی را برای تبادل نظر و همفکری در یک خانواده صمیمی ایجاد و بهترین تصمیم و برنامه ها  را اتخاذ نماییم .

  • طراحی لوگو

  • طراحی ست اداری

  • طراحی وب سایت

  • افزایش بازدید و فالوور اینستاگرام

  • مشاور و مجری بازاریابی دیجیتال (Digital marketing)

نمودار روند کاری گروه تجارت الکترونیک پیک فردیس

مشتریان
آنالیز بازار
تولید محتوا
موفقیت

ارتباط با ما

تلفن: 02636518359

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.